Sanayi Mah. 60011. Cd. No:4 Şehitkamil/Gaziantep
0531 789 04 26 Bize Ulaşın

Renkli Düz Cam

Renkli düz cam, renksiz düz cam harmanına çeşitli renklendirici metal oksitler eklenerek oluşturulmaktadır. Bu sayede, binaların iç veya dış bölümlerinde solar kontrolü ve ısı yalıtımını sağlamanın yanı sıra mekanlara estetik bir görünüm katmak da mümkün olmaktadır. Isı ve ses yalıtımını daha da artırmak ya da güvenlik gerekliliklerini sağlamak için renkli cam ürünleri; temperlenebilmekte, lamine edilebilmekte ve bir ısı yalıtım cam ünitesinde düşük emisyonlu bir cam ile birleştirilebilmektedir. müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak sahip olduğu float hattında en uygun ışık ve solar özelliklere sahip füme, bronz ve yeşil renkli cam üretimini gerçekleştirmektedir..

Özellikleri ve Faydaları

• Düşük yansıma gerektiren yerlerde bile orijinal ve yenilikçi mimari tasarım için esneklik sunan çeşitli renk seçenekleri mevcuttur.
• Diğer yapı malzemeleri ve doğal çevreyi tamamlayan renk aralığına sahiptir.
• Düşük iç ve dış yansıma ile güneşten gelen rahatsız edici parlamayı azaltır ve renksiz camla karşılaştırıldığında daha iyi bir gizlilik sunar.
• Güneşin kısa dalga boyuna sahip ultraviyole ışınlarını absorbe ederek; perde, mobilya ve halı gibi ev eşyalarının renklerinin solmasını önlemektedir.
• UV geçirgenliğini azaltır.
• Düşük emisyonlu bir camla bir ısı yalıtım cam ünitesinde birleştirildiğinde ek ısı yalıtım performansı sunar.
• Standart tekniklerle lamine edilebilir, temperlenebilir, bükülebilir, kaplama ve baskı/boya uygulaması yapılabilir. • 3,2 mm ila 12 mm kalınlık aralığında geniş bir yelpazede üretilebilir.

 

Otomasyona dayalı teknoloji odaklı üretim anlayışımız ile proje uyumlu çözüm odaklı hizmet anlayışımızı birleştirerek yıllardır güvenle varız.
ÖRNEK SANAYİ SİTESİ 60004 NOLU CAD. NO:4 ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP
Pzt - Cmt: 8:00-19:00
0531 789 04 26
info@ercaliskancam.com

SUBCRIBE TO OUR NEWSLETTER

Sed dignissim interdum rhoncus. Nam egestas porttitor gravida. Aliquam varius eget velit vel malesuada. Nulla quis nisi semper, venenatis dui eu, posuere ligula.

© Erçalışkan Cam A.Ş. - 2023. Tüm hakları saklıdır.